A nagyvilág sója
Milyen is lenne a Karácsony igazi jó sütemények, torták nélkül. Volt szó már desszertekről, kalácsokról, a drezdai stollenről,
Sokat beszéltünk már ebben az adventi időszakban a szeretetről, a nyílt
Néhány napja gondolkodom rajta, hogy írni fogok Nektek, kedves olvasóim, egy itt,
Talán még nem késő, hogy néhány könyvet ajánljak Nektek, akár ajándékba, akár saját
A Karácsonyt váró időszak tökéletes alkalom a baráti összejövetelekre, s
Az ünnepek alatt esténként szeretek jó filmeket is nézni. Ez is egy
Nagymamáim és anyukám karácsonykor nem bejglit sütöttek, hanem dióval és mákkal töltött kalácsot. Emlékszem, akkor még nem voltak dagasztó



